Новороденче Роденден Туту Поставите Лето Кратко Sleeve Sequins Ѕвезда Bodysuits Pettiskirt Headband 3pcs Одговара Девојки Облека Поставува
Ново - 45 %

Новороденче Роденден Туту Поставите Лето Кратко Sleeve Sequins Ѕвезда Bodysuits Pettiskirt Headband 3pcs Одговара Девојки Облека

Залиха
DEN 582.72
DEN 321.00
Износот:


Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску Методи за Плаќање Заштитени со Зачувам :
Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 15-25 работни дена да пристигнат.9 XL(13-24 M) 42 16. Ви благодариме, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.
Предмети се испраќаат само по уплата Ние обезбеди EMS, DHL, Fed Ex, ТНТ и Кина Пост Воздух Mail за превозот метод време на Испорака : EMS, DHL, Fed Ex и TNT express превозот обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до. Некаде за царинска или времето probem, тоа ќе биде одложен неколку дена.
Купувачот & Потребни
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации ве Молиме проверете спецификации пред место и цел. Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ќе се пријават помалку вредност на пратката да ги избегнете високите даноци кога ќе примите стоки. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Материјал Состав:
95%Памук+5%Spandex
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
WS387
Бренд Име:
biobella
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Грб
Материјал:
Spandex,Памук
Ткаенина Тип:
Џерси
Шаблон Тип:
Геометриски
боја:
Пинк
Сезоната:
лето
Тип На Објект:
бебе поставува
Мекост:
Мека
Декорација:
Sequins
Дебелина:
Умерена
Повод:
Роденденот На Фестивалот,
Одговара Тип:
Лабава
Парче Нема:
3 Парчиња
Стил:
Моден

Поврзани производи