Жените Turtleneck 2017 Зимски Џемпер Жените Долг Ракав Tricot Жените Џемпери И Pullovers Женски Скокач Зима Блузи AC292
Ново - 47 %

Жените Turtleneck 2017 Зимски Џемпер Жените Долг Ракав Tricot Жените Џемпери И Pullovers Женски Скокач Зима Блузи AC292

Залиха
DEN 1356.48
DEN 719.00
Износот:


Жените Turtleneck 2017 Зимски Џемпер Жените Долг Ракав Tricot Жените Џемпери И Pullovers Женски Скокач Зима Блузи AC292
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип една големина 100 58
Таму можеби 1-3 cm отстапување во различни големини Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Јака:
Turtleneck
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Polyamide,Полиестер,Памук,Ацетат
Бренд Име:
QLYFQY
Број На Модел На:
AC292
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Техника:
Компјутер Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Стандард
Материјал Состав:
Ацетат
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Никој
Стил:
Повик

Поврзани производи