Пролет, Есен Новородено Бебе бебе девојки Облека Поставите Поврзана Љубов одговара за девојки бебе облека outerwear Долг Ракав Џемпер Поставува
Ново - 15 %

Пролет, Есен Новородено Бебе бебе девојки Облека Поставите Поврзана Љубов одговара за девојки бебе облека outerwear Долг Ракав

Залиха
DEN 911.04
DEN 774.00
Износот:

Шифра број
Детето Сад Кодот
Биста Должина
Долги панталони рамо
Ракав - 9 M 50cm 32cm 41cm cm cm - 12 M 52cm 34cm 44cm cm cm - 18 МИЛИОНИ 54cm 36cm 47cm cm cm - 24 M 56cm 38cm 50cm - - - -
ве молиме изберете боја на вашиот wnat, Детали големина за производот единица : cm 1inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен Чиста прирачник за мерење ,постои одредена грешка е нормално со 1-3cm разлика
Политика на враќање : Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 72 часа од раѓањето. Се земе слики на неисправни објект. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.Нашите превозот цената вклучува ракување со обвиненија, пакување работи и други трошоци. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. За повратни информации : Вашето мислење е исклучително важно за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации со пет ѕвезди да ни се базираше на вашето задоволство со нашата стока и услуга.За жал,ако се планира да ни даде неутрален/ негативни повратни информации, бидејќи на вашата лоша купување искуство со нас,ве молиме контактирајте со нас во секое време, па како да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот. Ве молиме имајте на ум : не двоумете се да контактирате со нас во секое време ако имате било какви прашања пред купувањето, ние ќе ви одговори на вашите прашања во рок од 8 часа ние се обидуваат најдобро да ви ги понудиме најдобрите производи во добра состојба и најниски цени и со брза достава во sevices.Ние, исто така, се очекува да се воспостави долгорочни бизнис со вас во иднина. За Плаќање : Проверете предмети внимателно. Ако имате прашања во врска со превозот или квалитетот ние го поставите на страницата, ве молиме контактирајте не директно. Ние ќе брод објектот според вашата адреса што сте ни ја дале, па затоа Проверете го вашето име/адреса/post code/телефонски број. За да се избегне или намали вашите трошоци&проблеми,.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување За Превозот : Ние често брод предмети преку кина пост воздух или ЕМС и други DHL,UPS-от,FEd EX,ТНТ,итн Кина Пост е само за пакети помалку од 2 KG. но тоа трае многу подолго време, EMS или други е подобро за големи пакети. Тоа трае околу 4 ~10 дена да повеќето земји. Ние не се одговорни за било каква несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Ткаенина Тип:
Herringbone
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Грб
Стил:
Активни
Број На Модел На:
3651
Материјал Состав:
памук и полиестер
Бренд Име:
BarbieRabbit
Шаблон Тип:
Геометриски
Место на Потекло:
Кина (Копното

Поврзани производи