Blucome ААА CZ Циркон Обетки Прстен Поставите Бакар Накит Сетови Prong Поставување Кристали Свадба Прстени Голема Големина Anel Љубов Pendientes
Ново - 10 %

Blucome ААА CZ Циркон Обетки Прстен Поставите Бакар Накит Сетови Prong Поставување Кристали Свадба Прстени Голема Големина Anel

Залиха
DEN 1430.40
DEN 1287.00
Износот:


Мистериозен Бренд Дизајнер На Накит Сет
НОВ ЛУКСУЗЕН КОЛЕКЦИЈА
Подарок за Жените Девојка

Декларираните карактеристики

Метална боја:
18K Злато Големина 7, 18K Злато Size 8, 18K Злато Големина 9, Сребро Големина 7, Сребро Size 8, Сребро Големина 9
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Материјал:
Кристално
Повод:
Ангажирање
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Earring+ Ring
Бренд Име:
Blucome
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
7122200160
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
боја:
Сребрена, бела, златна
Безбедност Стандард :
CE, доведе слободни, никел слободни
Се продава од:
Сет
клучен збор:
18k злато позлатен бренд bijuteria од не ' рѓосувачки челик накит jewelleries
is_customized:
Yes

Поврзани производи