OLOEY Смешно Мем Дали Сте во Ред, јас Сум Фино Меко Јасно Телефон Случај Покрие Fundas Coque За iPhone 6 6Plus 7 7Plus 5S 8 8Plus X SAMSUNG
Ново - 20 %

OLOEY Смешно Мем Дали Сте во Ред, јас Сум Фино Меко Јасно Телефон Случај Покрие Fundas Coque За iPhone 6 6Plus 7 7Plus 5S 8

Залиха
DEN 95.52
DEN 76.00
Износот:

Смешни Мем Дали Сте во Ред, јас Сум Фино Меко Јасно Телефон Случај Покрие Fundas Coque За i Phone 6 6 S 6 Plus 7 7 Plus 5 5 S SE 5 C 4 SAMSUNG

Декларираните карактеристики

Материјал:
Бренд Име:
OLOEY
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5,iPhone 6,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 5s,iPhone SE,iPhone 7,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone X
дизајн:
Ткаеше,Транспарентна
Големина:
For Galaxy J5 S8 plus A5 2015 2016 2017 S5 S6 S7 edge
Тип:
Случај

Поврзани производи