Ladybro Бренд Жените Плетени Капа Женски Есен Пролет Волнени Капи Жените Beanies Skullies Топло Младите Капа 2018 Хаубата Femme Мода
Ново - 40 %

Ladybro Бренд Жените Плетени Капа Женски Есен Пролет Волнени Капи Жените Beanies Skullies Топло Младите Капа 2018 Хаубата Femme

Залиха
DEN 799.20
DEN 480.00
Износот:


Бренд : LADYBRO
Пол : Жените
Стил : Случајни,Slouchy
Рака Тип : Костим за шеф на 54-60cm
Дебелина : Умерена
Еластична индекс : Малку
Материјал : 50% Волна,50% Акрил
Функција : Мода,Удобно
Повод : Сите Повод
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење. ве молиме бидете сигурни дека ќе не заборавајте, пред да го плати. 2.100% вистински шут,поради разликата помеѓу различни монитори, бојата може да имаат некои различни.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) НЕ ВКЛУЧУВА ДАВАЧКИ( тарифа ) , купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки. 2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. П : која е вистинската слика? A : 100% Вистински шут, се земе еден поинаков вид на светлина и екранот фактори, постои одредена боја, може да се купи се однесуваат на слики П : Кога јас не го добие, што треба да направам? О : Некои пакети ќе биде одложен, ве молиме контактирајте со нас прво да се прошири на заштита на времето П : сакам брза испорака, можете ли да ми даде попуст? А : ве Молиме кажете ни, кои се изразуваат сакате прв П : Ако јас се купи повеќе од 3 компјутери во една цел, може да можам да добијам попуст? A : Можете да ги имаат 3% - 5% попуст попуст кога ќе го купите повеќе од 2 парчиња (различни производ имаат различни тока цена) .и можете да добиете попуст од забава во нашата продавница П : Ако сакам да се купат на големо, што треба да направам? A : можете да ме контактирате и да ми кажете количината (на превозот метод што сакате да го купите,јас ќе ви даде попуст П : Ако имам прашање за шопинг, што треба да направам? А : Можете да ме контактирате,ќе ви помогнат
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. 3.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Волна,Акрилик
Пол:
Жените
Бренд Име:
ladybro
Број На Модел На:
HAT226
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Големина:
54-60cm
Материјал:
50% Волна ,50% Акрил
Еластична индекс:
Малку
Дебелина:
Умерена
Сезоната:
Пролет ,Есен ,Зима

Поврзани производи