2 ПАРЧИЊА Liitokala HG2 18650 3000mAh батеријата 18650HG2 3.6 V празнење 20A, наменети За LGDBHG2 батерии + DIY Никел
Ново - 65 %

2 ПАРЧИЊА Liitokala HG2 18650 3000mAh батеријата 18650HG2 3.6 V празнење 20A, наменети За LGDBHG2 батерии + DIY Никел

Залиха
DEN 504.00
DEN 177.00
Износот:


Карактеристики : Liitokala За LG HG2 3000m Ah 20 A на испуштање на енергија на батеријата + DIY Никел Батеријата Име : 18650 цилиндрични литиум-јон батерии Батерија Тип : HG2(LGDBHG21865) капацитетот на Батеријата : 18 * 65 (mm) Батерија материјал : Литиум-јонска (li-ion литиум-јонска батерија) батериски напон : 3.6 V внатрешниот отпор на батеријата : 20 MΩ или помалку Оценет капацитет : 3000 m Ah Батерија Струја : 20 A континуирано празнење повеќе од 35a. Батеријата Тежина : 47 г Апликација Тип : Инструменти Електронски Цигари модел авиони, автомобили, електрични велосипеди, комуникации Воена Медицинска батеријата. Полнење и празнење критериуми : 500-1000 пати повисоки отколку на полнење напон од 4.2 V, испуштање критичниот напон на 2.5 V. 1. Во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да СООДВЕТСТВУВА НА вашиот Превозот адреса. 4. Сликите прикажани се не вистински објект и се само за вашиот референца. 5. ВРЕМЕТО на ПРЕФРЛУВАЊЕ УСЛУГА е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го следат испраќање и се backto вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради разликите во статус и акции на време, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 1. Ограничена гаранција на неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или лошо по приемот). Додатоци доаѓаат со гаранција. 2. Неисправни предмети МОРА да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите погоре-политика предмети наведени по нарачување на aliexpress! 1. Сите елементи МОРА да се врати во оригиналната амбалажа и МОРА да се обезбеди нас со превозот на следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел. 2. НИЕ ЌЕ ги ВРАТИ ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ВРЕДНОСТ НА ПОБЕДНИКОТ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ОТКАКО Купувачот и Продавачот ја откажете aliexpress трансакцијата. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 3. Ние ќе ги сноси трошоците за превозот, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
LGDBHG2
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
2 парчиња
Замена На Батеријата:
Yes
Бренд Име:
liitokala
Тип:
Li-Ion
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Големина:
65*18mm

Поврзани производи