316L не ' Рѓосувачки Челик Watchbands Затворач 18mm 20mm Полиран Бранеа со Висок Квалитет Сребро Види Рака Додатоци Танг Pin Тока
Ново - 45 %

316L не ' Рѓосувачки Челик Watchbands Затворач 18mm 20mm Полиран Бранеа со Висок Квалитет Сребро Види Рака Додатоци Танг Pin

Залиха
DEN 427.20
DEN 235.00
Износот:


316 L не ' Рѓосувачки Челик Watchbands Затворач 18mm 20mm Полиран Бранеа со Висок Квалитет Сребро Види Рака Додатоци Танг Pin Тока
Ставка опис
Бренд : HENGRC
Тока ширина : 18mm 20mm
Тока боја : Сребрена (бранеа + полиран)
Тока Материјал : Цврсти нерѓосувачки челик
Пакет : 1pcs види тока ,4pcs пролет бар ,мала алатка
Ние сме професионални производител на watch ремени, понуда на високо квалитетни производи со конкурентни цени, ако имате интерес, ве молиме слободно контактирајте со нас, добредојдовте OEM Наредби, многу ви благодарам!!! Сите предмети ќе бидат двојно проверени и добро спакувани пред да ја испратите. Предмети ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена по купувачите плаќаат за цел Тоа обично трае околу 30 до 60 работни дена за доставување на пакетот на дестинација(за оддалечени подрачја jt може да потрае alittle подолго).Во меѓувреме,можете да изберете ЕМС или DHL Express за да се скрати превозот време ако треба цел итно(ве Молиме потврдете го вашиот примачот име и shiooing информации пред ставање цел). Посебна Најава : Аргентина : lt обично трае околу 60 до 90 дена за доставување на нарачка до вас место. Бразил : CPF или CNPJ id requirde.lt обично трае околу 60 до 90 дена за доставување цел да вашиот место. Руската Федерација : ЦЕЛОСНА RECIOIENT ИМЕ е потребно. Тоа обично трае околу 90 до 120 работни дена за доставување цел да вашиот место. Ако не сте добиле цел во рок од 60 работни дена,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Негативни и Неутрални Повратни информации,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши проблемот. 1. Доколку производот не е во добра состојба, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот.Ние ќе испрати уште еден сосема нов објект како замена штом се прима врати пакет. 2. Ве молиме да вратите расипан производ преку препорачана Воздухопловната во рок од 5 календарски дена по добивање на цел 3. Ве молиме бидете враќање пакет како мали како possidle и ве молиме бидете задниот товарен помал од 5.00 ДОЛАРИ.

Декларираните карактеристики

Бендот Ширина:
18mm, 20mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
pin тока
Број На Модел На:
B015
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
HENGRC
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Должина:
20cm
Тока widht:
18mm 22mm
Тока Боја:
Сребро.
подарок:
пролет бар и мала алатка

Поврзани производи