Гроздобер Браун tweed Елеци Волна Herringbone Британски стил сопствени направени Mens одговараат прилагоди на тенок одговара Палто свадба костуми за мажи
Ново - 5 %

Гроздобер Браун tweed Елеци Волна Herringbone Британски стил сопствени направени Mens одговараат прилагоди на тенок одговара

Залиха
DEN 1439.52
DEN 1368.00
Износот:


Добредојдовте во Мојата Продавница : Ние сме фабрика продавачот .ние може да направи било боја,која било големина и било дизајн , добредојдени се прилагодите Молам да ми кажете на вашата големина и боја befor e цел Како да се измери ? ( Инчи или сантиметри )
1 . Деколте = ? 2 . Рамо = ? 3 . Должина на ракав = ? 4 , Armhole = ?
5 . Врвка за околу = ? 6 . Градите = ? 7 Стомак = ? 8 . Половината = ? 9 . Колковите = ?
10 . Јакна должина = ? 11 . панталони Должина = ? 12 . Бедрото = ?
13 . Висина = ? 14 . Тежина = ?
Големина На Табелата (Изберете Големина За Големината На Табелата)
Гаранција & Наплата Ние гарантираме вашето 100% задоволство на сите на нашите аукции. Како продавачот ,моите цели се на вашиот 100% задоволство, вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации. Ако имате било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме ги споделите со нас веднаш и ни дава шанса да го реши тоа на ваше задоволство. Купувачот може да го врати објектот во рок од 2 дена по приемот, се додека објектот е во иста состојба кога се продаваат. Купувачот мора да ги плати roundtrip-трошоците за превозот во овој случај .
Опис На Производот
Една . Ние сме професионални производителот, ние секогаш да ви обезбеди со висок квалитет, ниска цена производи , добредојде на големо . ( Сите алишта ќе направи повеќе од 90 % сличен на picuture и вратоврска само чиста бои, не 100% на истата слика , ве молиме да се разбере. )
б.таму може да биде благо боја differente помеѓу фото и заврши одговараат ( ова не е грешка ) , и само чиста боја вест и вратоврска , тука се и некои различни слики )
в.Ние си имаме свој фабриката , па можете да изберете да изберете костим или промена на бојата , може да ви испрати partiality одговараат за мене, да ми Кажете на вашата големина и боја кога ќе ги нарачате.Можете да се меша цел во мојата продавница .
Пад На Превозот
W E да се откажат превозот.send my страна редослед на настанување кога вашиот клиент `s превозот адреса .
Превозот
Ние брод од страна на EMS (5-10 дена ) предмети , ако треба да брзо да добиете производот , Можете да изберете UPS или DHL и други превозот.
Плаќање
American Express , crit картичката, банката на банкарски трансфери, Western Union .
Увозни тарифи
Т Оска и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот `s одговорност.Ве молиме проверете со вашиот држава ` s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Среќа за вас , ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Елеци
Бренд Име:
auguswu
Ткаенина Тип:
Волнени
Стил:
Формално
Материјал:
Волна
Број На Модел На:
SA600

Поврзани производи