Сина циркон/Capri Сини Кристал за Помине Уметност 1.3 мм-6.5 mm Рамен грб Не амбуланта корегирање Лепак за Помине Уметност Rhinestones
Ново - 49 %

Сина циркон/Capri Сини Кристал за Помине Уметност 1.3 мм-6.5 mm Рамен грб Не амбуланта корегирање Лепак за Помине Уметност Rhinestones

Залиха
DEN 346.56
DEN 177.00
Износот:


Стил : Flatback Кристално Не амбуланта корегирање Кристал Употреба : Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки, итн Забелешка : Доволно акции. Ако сакате да се купи голема количина или треба ни да се откажат од бродот, pls контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да соработуваме со вас.

Декларираните карактеристики

боја:
SS3 1440PCS, SS4 1440PCS, SS5 1440PCS, SS6 1440PCS, SS8 1440PCS, SS10 1440PCS, SS12 1440PCS, SS16 1440PCS, SS20 1440PCS, SS30 288PCS
Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
QIAO
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За
Број На Модел На:
R1328
боја:
Сина циркон/capri
КОЛИЧИНА:
288pcs-1440pcs
Големина:
ss3-ss30(1.3 мм-6.5 mm)
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Материјал:
кристално стакло
Точка име :
Станот Назад Помине Уметност Rhinestones
Состојба:
Висок Квалитет и Сосема Нов
Техника:
Не Амбуланта Корегирање / Лепак На
Задниот:
Сребро Foiling
Употреба:
Помине Уметност

Поврзани производи