9 Стилови Може да се Избере DIY Scrapbooking Гроздобер Чипка Печат Дрво Марки Железната Кутија Запечатување Печат Сет Направи личен албум од суштинско значење
Ново - 20 %

9 Стилови Може да се Избере DIY Scrapbooking Гроздобер Чипка Печат Дрво Марки Железната Кутија Запечатување Печат Сет Направи

Залиха
DEN 240.00
DEN 192.00
Износот:

Опис Namen : 9 Стилови Може да се Избере DIY Scrapbooking Гроздобер Чипка Печат Дрво Марки Железната Кутија Запечатување Печат Сет Направи личен албум од суштинско значење Боја : 9 стил Тело Материјал : гума Големина : 10.5*8*2cm Пакет се вклучени : 1 кутија=1set Печат=12pcs постави печат+1 налепница, Каков вид на стил, ве молиме оставете порака Совет : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
На дознака : Прифаќаме само Зачувам Метод на Плаќање Купувачот и продавачот мора да комуницира во рок од 3 дена по крајот на аукција. Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по крајниот датум на аукција или да се советува како плаќањето се врши. Превозот Ние брод на Светот време на Испорака : 7 - 15 работни дена за сад ,Велика Британија и Канада
7 - 15 работни дена Австралија, Европа и Азија
10 - 25 работни дена Русија, Југоисточна Азија , Средниот Исток и Азија
28 -56 работни дена Бразил,Италија и Јужна Америка (бидејќи строги обичај инспекција) Точка Ќе Биде Предаден во Рок од 24 часа штом вашата Исплата Потврди. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток.Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. Ние брод 's address САМО.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во е компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн, во 's порака кога ќе се грижат за нас. Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Контактирајте Ние го поздравуваме вашиот пораки и ќе одговори на нив на следниот работен ден. Ако не се добие погрешен точка или оштетени објектот, ве молиме да ги слика на нека ме види точка што сте го добиле, Ние ќе го испрати новиот еден или на друг објект за замена. Ние сме подготвени да ги реши сите проблеми. Пред да замине негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме најдобро да се справи со сите прашања. Сите продажни се конечни. Убеден наддавање! Среќен Наддавање! Ви благодариме за вашата посета и се надеваме дека имаат убав дена!

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
Печат
Бренд Име:
mengtai
Тип:
Печат

Поврзани производи