2 ПАРЧИЊА Јасно Trackpad Заштитен слој на Кожата Guard за Apple MacBook Ретината 12 Лаптоп Додатоци Touchpad Налепница

2 ПАРЧИЊА Јасно Trackpad Заштитен слој на Кожата Guard за Apple MacBook Ретината 12 Лаптоп Додатоци Touchpad Налепница

Залиха
DEN 479.52
Износот:

Отстранување на првата страна, се закачите на филмот на trackpad
4. Отстранување на втората страна, да го задржи средно слој на trackpad
Компатибилен модел : Macbook ретината 12" 12 инчен
Големина на :
1.
4 совршено одговараат trackpad, се од суштинско значење за Mac Book. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Производот НЕ е вклучуваат лаптоп!
Ако се уште не се сигурни која големина одговара за вашиот macbook, ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп број на моделот.
Повратни информации :
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ултра-тенок, Крајно транспарентно.
2 Без било лепак остатоци, електростатско адсорпција. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. За оваа причина, со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе ги прогласи парцела како ПОДАРОК со ниска вредност. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Носат доказ, прашина-доказ, анти-нафта, лесно да се отстрани. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена со нив што е можно поскоро. 12" : 104mm×68mm
Правни основи оставете порака за да кажете ни ја вашата ови големина сакате.
Испорака :
1. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
2 ПАРЧИЊА Јасно trackpad заштитен слој на Кожата guard за Apple Mac Book ретината 12" 12 инчен лаптоп додатоци touchpad налепница
Предности :
1. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
3 Стелт и транспарентни, лесно да се залепи. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Декларираните карактеристики

Водоотпорен:
No
Пакет:
Yes
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
За Macbook
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
DEHAI
квалитет:
Висок
Место на Потекло:
Шенжен, Кина
Пад на превозот:
Поддршка
Функција:
Водоотпорен, Анти-прашина, отпорно на Гребење
Употреба:
PDA

Поврзани производи