2017 Сосема Нов dslr фото Камера Кожа за на Рака Зафат врвка за околу Рака Плоча Погоден за Sony A5000 A6000 A5100 A6300 NEX-5T 5R A7R A7K
Ново - 8 %

2017 Сосема Нов dslr фото Камера Кожа за на Рака Зафат врвка за околу Рака Плоча Погоден за Sony A5000 A6000 A5100 A6300 NEX-5T

Залиха
DEN 229.44
DEN 211.00
Износот:


Карактеристики :
Вистинска Камера Рака Зафат Врвка За Околу Рака
Многу корисни за фотографи кои треба да ги намали своите камери од време на време да прават други работи
Носи вашата дигитална камера удобно и безбедно
Цврстата конструкција со парична казна бода
Smart дизајн со пошироката подлога за дистрибуција на тежина рамномерно
Материјали : најлон & кожа
1 x Камера рака

Декларираните карактеристики

боја:
Браун, кафе, црна
Употреба:
Врвка за околу

Поврзани производи