LINGYUE Нови Пристигнување 1pcs Риболов Мами 11.5 cm/14.5 g Тешко Мамки 5 Бои AvailablePlastic Minnow Модели Риболов Справи со трговија на Големо

LINGYUE Нови Пристигнување 1pcs Риболов Мами 11.5 cm/14.5 g Тешко Мамки 5 Бои AvailablePlastic Minnow Модели Риболов Справи

Залиха
DEN 86.40
Износот:


Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Бренд : LINGYUE Стил : Minnow Должина : 11.5 cm Тежина : 14.5 g Боја : 5 Different Бои Кука : Висок јаглероден челик тројно кука Пакет : OPP Пакет Содржина : 1pcs намамат ( Добар квалитет )

Декларираните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
LINGYUE
Број На Модел На:
y131
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат

Поврзани производи