37cm Tiramitu Зајаци Kawaii Кадифен Слатка Симпатична Прекрасна Полнети Бебе Деца Играчки за Девојки Роденден на Божиќ Подарок Metoo Кукла
Ново - 40 %

37cm Tiramitu Зајаци Kawaii Кадифен Слатка Симпатична Прекрасна Полнети Бебе Деца Играчки за Девојки Роденден на Божиќ Подарок

Залиха
DEN 528.00
DEN 317.00
Износот:


Опис На Производот
Име на производ : Metoo Кукла Големина : 37cm Должина*ширина 13cm*дебела 8cm=Должина 14.5*ширина 5.1*дебел 3 Инчи

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
не оган
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
731-0
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Бренд Име:
Metoo
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Животни:
Зајакот
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Форма:
Кукла

Поврзани производи