Цветен 3D Full Покрие Калено Стакло За Sony Xperia XZ Екран Заштитник Зајакнато Стакло Експлозија Доказ Заштитна Фолија
Ново - 20 %

Цветен 3D Full Покрие Калено Стакло За Sony Xperia XZ Екран Заштитник Зајакнато Стакло Експлозија Доказ Заштитна Фолија

Залиха
DEN 287.04
DEN 229.00
Износот:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Цветен 3 D Full Покрие Калено Стакло За Sony Xperia XZ Екран Заштитник Зајакнато Стакло Експлозија Доказ Заштитна Фолија

Декларираните карактеристики

Карактеристики:
за xperia Ис став случај xpeia Experia funda capa xpeia xpeia
Функција:
Анти-удар
Бренд Име:
mksup
Големина:
for Sony-Ericsson Soni para Sony Kasa Bag telepono portable
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Транспарентна
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Димензии:
за Xperi xperia carcasa Назад xperia Experia преносни estojo xperia така
Место на Потекло:
за Experia xpeia movil estuche Sony xperia capinha estojo Ис песна
Инсталација:
за Ис Soni случај carcasas xperia Xperi funda carcasa Experia xprei
Водоотпорен:
за Ис Xpera carcasas aksesuar Xperi xperia hoesje Додаток Xpera
is_customized:
for Sony-Ericsson Sony fundas xpreia Silver case Plastic fundas
Анти-отпечатоци Филм За Sony Xperia XZ:
Целосна Покрие Екран Заштитник За Sony XZ
9H Цврстина Калено Стакло:
Боја Полна Покрие Експлозија Доказ Филм За Sony Xperia XZ
3D 9H Експлозија Доказ Филм За Sony XZ:
Целосна Покрие Зајакнато Стакло Филм За Sony Xperia XZ
Анти-Експлозија Филм За Sony Xperia XZ:
Целосна Заштитна Маска Стакло Филм За Sony XZ
Анти-Експлозија Филм За Sony XZ:
3D Full Покрие Калено Стакло За Sony Xperia XZ

Поврзани производи