1 BUC Нови Симпатична Креативни Мирис Зајакот Главата Гел Пенкало Студент Канцелариски Новина Подарок Училиште Материјал Канцелариски Материјали
Ново - 37 %

1 BUC Нови Симпатична Креативни Мирис Зајакот Главата Гел Пенкало Студент Канцелариски Новина Подарок Училиште Материјал Канцелариски

Залиха
DEN 52.80
DEN 33.00
Износот:

Опис 1 BUC Нови Симпатична Креативни Мирис Зајакот Главата Гел Пенкало Студент Канцелариски Новина Подарок Училиште Материјал Канцелариски Материјали Забелешка : C olor се испраќаат од страна на случаен избор!!!
Состојба : Brand New + Висок Квалитет !
Материјал : Пластика
Тежина : Околу : 11.7 g
Големина : За Должина 16.4 cm
Пакување Листа : 1 * Гел Пенкало
Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење.Ви благодариме! Производ Фотографии

Декларираните карактеристики

боја:
случаен боја
Мастило Боја:
Црна
Бренд Име:
BLINGIRD
Број На Модел На:
BI-N197
Употреба:
Office & Училиште Перо
Пишување Точка:
0.38 mm
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Тип:
гел пенкало
Тип:
гел пенкало
Пакување:
OPP вреќа

Поврзани производи