Совршен Подарок Луксузни Кристал Barrettes Вода Капка Multicolor Barrette Коса Клипови Голема Кристал Коса Barrette RM212

Совршен Подарок Луксузни Кристал Barrettes Вода Капка Multicolor Barrette Коса Клипови Голема Кристал Коса Barrette RM212

Залиха
DEN 287.04
Износот:


start224686227410418
Индивидуални купување, по купувањето да им овозможи на продавачот да ги менувате цена
+
= $10.89
+
= $12.99
+
= $13.32
+
= $14.64
end224686227410418
start224686227410578
end224686227410578

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Буена
Стил:
Класичен
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
RM212
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Тип:
Barrettes
Материјал:
Остин Кристал акрилик
Големина:
large
Обликот:
Пеперутка
боја:
шарени,розева,сина,златна,виолетова
се продава:
трговија на големо и мало
ОЕМ:
Yes
Место:
произведено во Кина
Стил:
Романтични

Поврзани производи