За LG G Види Urbane W150 Р W110 Полнење Приклучете го Полначот Лулка Адаптер USB Кабел
Ново - 13 %

За LG G Види Urbane W150 Р W110 Полнење Приклучете го Полначот Лулка Адаптер USB Кабел

Залиха
DEN 223.68
DEN 194.00
Износот:


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Опис :
Компатибилен Со LG G Види Urbane W150 Р W110
Компактен и Пренослив дизајн! може да се користи насекаде.
Не се вклучени LG Smart watch тело и Ѕидни Држачи.
Тоа е добро за патниците и бизнис патувања цели!.
Боја : Црна
Количина : 1 Сет
Answer : ___________________________ Note : :
Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен.
И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Полначот Лулка
1 x Држачи за Кабел '

Декларираните карактеристики

Приклучок Тип:
USB
Бренд Име:
BGEKTOTH
Употреба:
Префрлување
врска:
Приклучок Во
Излез Тип На:
DC

Поврзани производи