OUYAWEI Гроздобер Џеб Види Црн Случај Шупливи Dial Фаза на Месечината Функција Рака Правец на Механички Фоб Види
Ново - 49 %

OUYAWEI Гроздобер Џеб Види Црн Случај Шупливи Dial Фаза на Месечината Функција Рака Правец на Механички Фоб Види

Залиха
DEN 1439.52
DEN 734.00
Износот:


Главни Карактеристики :
- полиран не ' рѓосувачки челик случај со капак и транспарентен назад
- шупливи dial кој римската нумеричка & кристал час маркери
- срце облик фаза на месечината прозорец во 9 часот
- механичка рака-правец на движење
- 12" линк синџир со спојувалка за каиш

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Пол:
Унисекс
Dial Дијаметар:
1.85 инчен
Dial Материјал Тип:
Легура
Рамки Функција:
Еднонасочно
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
OUYAWEI
Рамки Материјал Тип:
Легура
Функција:
Античкиот ФОБ Види
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Број На Модел На:
HF054
Движење:
Механичка Рака Правец
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Синџир должина:
34cm (13.39 инчи) прибл.

Поврзани производи