За Samsung Galaxy Mega 6.3 GT-I9200 i9200 GT-I9205 i9205 SGH-I527 I527 Екран на Допир Пред Digitizer Сензор Панел+алатка
Ново - 0 %

За Samsung Galaxy Mega 6.3 GT-I9200 i9200 GT-I9205 i9205 SGH-I527 I527 Екран на Допир Пред Digitizer Сензор Панел+алатка

Залиха
DEN 541.44
DEN 541.00
Износот:

6.3" За Samsung Galaxy GT-I9200 i9200 GT-I9205 i9205 SGH-I527 I527 LCDTouch Екран Digitizer Сензор Замена на Оригиналните екран на Допир Панел Поправка Делови
Карактеристики на производот : тип на Производ : 6.3"Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Samsung Galaxy GT-I9200 i9200 GT-I9205 i9205 SGH-I527 I527 Пакет : 1 PCSX Екран на Допир Digitizer 1 PCSX Алатки
Се истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Сите Точка доаѓа со Логото ,Не грижете се за тоа! Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање,Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас . Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Answer : ___________________________ Note : Почитувани Секој Купувачот,кога ќе ја напуштат повратни информации ве молиме љубезно donn не сподели фотографија на нашиот објект во повратни информации.ве молам ве молам ве молам.Ви благодарам многу. Руски Пријател, ве Молиме бидете сигурни дека вашето име лево во ред е вашето Име и презиме .
Слики покажуваат :

Декларираните карактеристики

боја:
Бела со алатки, Црна со алатки, Бела без алатки, Црна без алатки
Тип:
Екран На Допир
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy GT-I9200 i9200 GT-I9205 i9205 SGH-I527 I527
Бренд Име:
RTBESTOYZ
Екранот:
≥5
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S
боја:
црна/бела
Главниот Екран Со Големина:
6.3 Инчи
Функција:
Стакло на Сензор на допир+Лого
квалитет:
100% тестирано
Транспорт:
Бесплатна Испорака

Поврзани производи