1pcs Прилагодливи Палецот Заедничка Поддршка Висок Квалитет на Зглобот Палците на Рацете Поддршка Подготвуваат Стабилизатор за Sprain Вирус Артритис
Ново - 35 %

1pcs Прилагодливи Палецот Заедничка Поддршка Висок Квалитет на Зглобот Палците на Рацете Поддршка Подготвуваат Стабилизатор

Залиха
DEN 299.52
DEN 195.00
Износот:


Карактеристики :
1.100% висок квалитет еластична удобно платно
2.Во рамките на подвижен стереотипи алуминиум, фиксна рачниот зглоб и палецот заеднички
3.Хуманизација дизајн,според профил, да прават други прсти освен палецот може да се движи флексибилни
4.Примена предмет : палецот sprain, артритис, Карпален Тунел Синдром, fasciitis, стабилна фрактури и лабава-поврзувани,остварување на здравствена заштита функција.
5.Прилагодливи за совршено се вклопуваат и се бара компресија.
6.Реверзибилна : се вклопува или рака.
7.Боја : Црна
8.Големина : 33cmx20.5cm(13"x8.1")
Пакет се вклучени :
1 x Палецот Зглоб Поддршка

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
KIFIT
Број На Модел На:
207953
Материјал:
Не-плетени
Ефект:
Коска Нега
Тип На Објект:
Протези & Поддржува

Поврзани производи