2018 Нова Есен Зима Мода Жените TURTLENECK на Дното џемпер Блузи А-Линија фустан Поврзана 2 Парче Сет Дами Секојдневен Плетени Одговараат на
Ново - 15 %

2018 Нова Есен Зима Мода Жените TURTLENECK на Дното џемпер Блузи А-Линија фустан Поврзана 2 Парче Сет Дами Секојдневен Плетени

Залиха
DEN 1747.20
DEN 1485.00
Износот:


Ако не можете да го најдете она што е потребно тука,ве Молиме Онлајн Чет или Имејл со мене се чувствуваат слободно време! Ние ќе ви даде одговор ПОБРЗО.
>>Опис на производот : Големина(cm) Должина Рамо Биста Половината Ракав Должина Фустан Должина Една Големина 48 37 88 - 62 107 answer : ___________________________ Note : Сите големини се сите прирачник за мерење,таму ќе биде нормален 1-3 грешка.
>> Гаранција & Враќа :
Ако некој објект е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса, врати се прифати, во рок од 30 дена по купувачот примање на стварта. Врати објектот треба да биде во неговата состојба. Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот. По добивањето на враќање ние ќе се направи замена зависи од нашето достапни акции, ако не се достапни, на враќање ќе бидат издадени.
>> Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ".
[Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид.]
Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
>> Контактирајте Со Нас На :
Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
KEYURAN
Стил:
Повик
Материјал:
Волна Мешавина,Полиестер,Памук
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Затворање Тип:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Turtleneck
Фустани Должина:
Средината На Теле
Број На Модел На:
SK7571
Декорација:
Никој

Поврзани производи