Фондан Торта Алатки Мазна Површина На Торта крем за Лице Избрише Алатки Фондан Мазнење на Филтерот за Печење Материјали DIY Печење Алатки
Ново - 10 %

Фондан Торта Алатки Мазна Површина На Торта крем за Лице Избрише Алатки Фондан Мазнење на Филтерот за Печење Материјали DIY

Залиха
DEN 133.92
DEN 120.00
Износот:


Фондан Торта Алатки Мазна Површина На Торта крем за Лице Избрише Алатки Фондан Мазнење на Филтерот за Печење Материјали DIY Печење Алатки за Известување За нарачки
За нарачки > $5,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број.
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа . Превозот Смисла Ние ќе испорака на објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.Со цел што можете да ја добиете вашата цел нормално,ве молиме да ги пополните вашиот превозот об s внимателно. Политика на враќање Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. Целосна наплата, замена или замена е понуден. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Декларираните карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,CE / ЕУ
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Spatulas
Комплет Број:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
KI6958
Бренд Име:
WINSTBROK
Материјал:
Пластични

Поврзани производи