НА COOLMIND црна е мојот среќен боја печатени памук мешавина руно долг ракав лабава мажите дуксери лабава мажите маскирани суичери
Ново - 22 %

НА COOLMIND црна е мојот среќен боја печатени памук мешавина руно долг ракав лабава мажите дуксери лабава мажите маскирани суичери

Залиха
DEN 804.96
DEN 628.00
Износот:

ЦРНА ДУКСЕРИ
50% ПАМУК МЕШАВИНА
РЕДОВНИ ДЕБЕЛИНА ТКАЕНИНА
НА COOLMIND црна е мојот среќен боја печатени памук мешавина руно долг ракав лабава мажите дуксери лабава мажите маскирани суичери
ЦРНА/ДУКСЕРИ

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
НА COOLMIND
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Руно
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Памук
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Лабава
Број На Модел На:
мечка 01
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери

Поврзани производи