HOMOD Хип Хоп Голема Лав Главата Pendant & Ѓердан Животинско Кралот Гроздобер Stell Боја Хип Јаже Синџир За Мажи Жени Накит за Подарок
Ново - 15 %

HOMOD Хип Хоп Голема Лав Главата Pendant & Ѓердан Животинско Кралот Гроздобер Stell Боја Хип Јаже Синџир За Мажи Жени Накит

Залиха
DEN 72.00
DEN 61.00
Износот:

HOMOD Хип Хоп Голема Лав Главата Pendant & Ѓердан Животинско Кралот Гроздобер Stell Боја Хип Јаже Синџир За Мажи Жени Накит за Подарок

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HOMOD
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Хип/Рок
Pendant Големина:
4.3X2.8cm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
WC0137
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Расположение Tracker
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Должина:
45см
Состојба:
100% нови

Поврзани производи