Промет на големо со Бесплатен превозот 60pcs 25/30/38mm 1/1.25/1.5 инчен ПОМ прилагодливи токи пластични скала тока багаж ранец staps M016

Промет на големо со Бесплатен превозот 60pcs 25/30/38mm 1/1.25/1.5 инчен ПОМ прилагодливи токи пластични скала тока багаж ранец

Залиха
DEN 600.00
Износот:


Ние си имаме свој копчето фабрика во Guandong, сите производи се nickle слободни, доведе слободни, да ги исполнуваат Европски стандард за квалитет. ОЕМ и ODM се добредојдени. Најголемиот дел цел имаат повеќе попуст. Опис : Макс се повлече датум (kg) : 25 KGS за 25mm тока 55 KGS за 30мм тока 80 KGS за 38mm тока

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Монистра
Функција:
пластични слајд тока
Пластични Тип:
PP
Техника:
позлата
Материјал:
Пластични
Употреба:
Чанти,Ремени
Тока Тип:
Прстени
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
M016

Поврзани производи