Карти за играње чисто црна боја покер картички покер поставува класичен магија трикови алатка 54pcs/палубата водоотпорен пвц пластика
Ново - 15 %

Карти за играње чисто црна боја покер картички покер поставува класичен магија трикови алатка 54pcs/палубата водоотпорен пвц

Залиха
DEN 256.80
DEN 218.00
Износот:


БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Цена вклучувајќи 1 палубата на покер
"Производ Шоу"
НАЈНИСКА ЦЕНА ВО ALIEXPRESS,САМО ЗА УГЛЕДОТ
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди коментари, ви благодариме. Покер 100% ПВЦ пластика,дебелина 32 жица, Струже назад линија. Вкупно 54pieces картички/set Увоз на мастила, гаранција на бренд за квалитет и боја. 32 Е дебела пластични карти за играње, матирано backplane
Детали Шоу

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Летната Ноќ
Возраст:
>6 Години
Максимална Играч Број:
5
Минимална Играч Број:
1
Игра Должина:
0-30 минути
Тип:
Магијата Категорија
Игра Нивото На Тежина:
Основно
Материјал:
Пластични
Тип:
Нормално
Број На Модел На:
Покер Чипови
is_customized:
Yes
Наставата Режим:
покер собата
Tabletop Игра Производ:
пластични картички

Поврзани производи