RJP63K3 Над сто бесплатен превозот RJP63K3 IGBT транзистори цевка TO220F нов спот

RJP63K3 Над сто бесплатен превозот RJP63K3 IGBT транзистори цевка TO220F нов спот

Залиха
DEN 554.40
Износот:


џиновски
1. - Увозни давачки и даноци, придонеси и други порано се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот Овие гасови се обезбедени од страна на купувачот. Не ја потврди детални информации за достава на фактурата За пример како многу поко ориз ние треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн . - и ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме olve на проблемите. - Нашите гигант не се проширува во сите производи, кои се физички или под ОН - нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.
ИСПОРАКА
1. - Сите плаќања што треба да се расчисти во рок од 7 дена по добивање на објектот, Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објект дали контактирате со нас на прво ние ќе ви olve тоа. - Ние снабдување бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето За прв 1 месец Ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас да локација) . Не се избере пожелно еден u0026 остави порака кога ќе се провери од pecify кои modle you 'd like !!!!!!!!! !!!
Како би можеле да продавачот ние се посвети на себе си да нудејќи им на најдобар производи u0026 услуги. Ние разбираме понекогаш имате проблем со купувањето но, без оглед на тоа е и ве молам, верувај дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни Фер и Објективни повратни информации е многу ВАЖЕН за нашиот углед и ние се 'ќе биде многу благодарен ако можете да контактирате со нас пред бригада Негативни / Неутрален повратни информации.
На Увозни давачки или Давачки
1.

Декларираните карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Напон:
Стандард
Бренд Име:
KEEZEL
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови

Поврзани производи