за Oneplus 3 Nillkin Синтетички Влакна Тешко Задниот Поклопец Случај за Oneplus 3t A3000 Телефон Случај со Железо Лист Мобилен Телефон Случај
Ново - 15 %

за Oneplus 3 Nillkin Синтетички Влакна Тешко Задниот Поклопец Случај за Oneplus 3t A3000 Телефон Случај со Железо Лист Мобилен

Залиха
DEN 564.00
DEN 480.00
Износот:


Бренд Нови Nilkin Супер Матирано Shield Заштитни Случај Покритие за Oneplus 3 A3000 Oneplus 3t
(1) направени од Високо Квалитетни PP & Влакна
(2) Кул дизајн;
Карактеристики :
1. Бои : (како што е прикажано на сликата)
2.Лесно, брзо вклучување/исклучување на инсталација
3.Токму намали отвори за да се овозможи целосен пристап до сите функции на вашиот телефон
4.Случај Покрие дава вашиот мобилен телефон безбедно заштита.
Пакет се вклучени :
1.1 x Phone Случај Маска

Декларираните карактеристики

Карактеристики:
Синтетички Влакна Тешко Задниот Поклопец
дизајн:
Геометриски
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
NILLKIN
Големина:
Nilkin
Компатибилен Бренд:
за Oneplus 3 A3000
Број На Модел На:
за Oneplus 3 A3000
Тип:
Случај

Поврзани производи