XCAN! 1pc 60 степен V облик Chamfer крајот мелници рутер малку за машини за 3D мелење машина

XCAN! 1pc 60 степен V облик Chamfer крајот мелници рутер малку за машини за 3D мелење машина

Залиха
DEN 95.52
Износот:


13284 XCAN ТОПЛА ПРОДАЖБА
XCAN! 1pc 60 степен V облик Chamfer крајот мелници рутер малку за машини за 3 D мелење машина
Спецификација :
Тип : V облик Рутер малку
Месо тело Кол : 6mm
Машина Кол : 10мм
Машина Должина : 11.5 mm
Диплома : 60
Вкупна Должина : 50mm
ОБЈЕКТОТ СЕ ПОКАЖЕ

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
MGD10024
Вкупна Должина:
50mm
Дијаметар:
10мм
Материјал:
Карбид
Тип:
Chamfer Крајот Мелници
Бренд Име:
xcan
Обложување:
Никој

Поврзани производи