Новиот USB Воздух Овлажнител Ултразвучно Ароматерапијата Етерично Масло Арома Diffuser со LED Ноќ Светлина Магла Прочистувач atomizer за Дома

Новиот USB Воздух Овлажнител Ултразвучно Ароматерапијата Етерично Масло Арома Diffuser со LED Ноќ Светлина Магла Прочистувач

Залиха
DEN 908.16
Износот:

Новиот USB Воздух Овлажнител Ултразвучно Ароматерапијата Етерично Масло Арома Diffuser со LED Ноќ Светлина Магла Прочистувач atomizer за Дома Апликации : салон за Убавина, СПА, Јога, Спална соба, Дневна соба, Конференциска сала, Канцеларија, Прифатниот центар и др. Функции : Humidify : humidifies воздухот во просторијата во текот на летото и зимата,освежува квалитетот на воздухот кој го дишеме. Убавина : освежува кожата и може да се земе како за нега на кожата, ја чува кожата здрава и влажна. Прочисти : го неутрализира статични, намалување на инфекција на кожата. Помош : арома терапија, олеснување на притисокот и да се олесни притисокот. Декорација : се загрева атмосферата во собата со додавање на парфем или етерични масла во atomizer. Answer : ___________________________ Note : производот не е повеќе од 95ml на вода, кога се користи, може да го додадете вода за да го исклучите/ на прекинувач : првиот притиснете, на овлажнител надвор од магла, светла вториот притиснете, на овлажнител надвор од магла, светлина е исклучено Притиснете трет пат, на овлажнител затвори, светлината не е исклучена

Декларираните карактеристики

сертификација:
CE,RoHS
Humidification Метод:
Магла Празнење
Тип:
Evaporative Овлажнител
Контрола На Влажноста На Воздухот:
упатство
Метод На Работа:
Тастатура Тип
Бучава:
Времето на пазарот:
Август-15
Слаб Излез (литри / ден):
20ML/H
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
No
Моќност Тип:
USB
Бренд Име:
NANUM
Класификација:
Humidification
Примена:
NANUM Модел:
LOVEPOT
Употреба:
Апарати за домаќинство
Капацитет:
Обликот:
Цртан филм
Времето Функција:
No
Функција:
Ароматерапијата
Број На Модел На:
СП-01
Инсталација:
Мини
Магла Штекер Количина:
еден
Моќност (W):
3-5w
Напон (V):
USB 5V

Поврзани производи