7 инчен Екран на Допир Digitizer Стакло За Lexibook Таблета Мајстор 2 Таблет КОМПЈУТЕР бесплатен превозот

7 инчен Екран на Допир Digitizer Стакло За Lexibook Таблета Мајстор 2 Таблет КОМПЈУТЕР бесплатен превозот

Залиха
DEN 230.40
Износот:

Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена. повратни информации
2 Меѓународен транспорт понекогаш може да предизвика производот штета или производ неуспех
Ако најдете таков проблем, ве молиме да не го прават спорот ,
реши преку нашата електронска пошта или телефонски повици; ние ќе бидеме тука за вас во секое време!.
Јас ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро .
Сепак, ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме следете ги овие упатства :
1 Како одговорни продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Ве молиме љубезно ве молиме оставете ни го вашето точно име и презиме (особено купувачот од RU ) & Телефон Бр.
3 Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги pls се земе една минута за да ни остави (5 ѕвезди) повратни информации ,
ние навистина ќе го ценат тоа
(3 ѕвезди) или Неутрален повратни информации нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право?
Така ни дава шанса да ги реши проблемите пред да го направат тоа .Напомена :
Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.
Ве молиме ни e-mail пред да ви се случува да ни остави неутрален / neg.За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат.
Ве молиме, напишете ја вашата точни и детални адреса и вашиот телефонски број да се
обезбеди испорака на време.Кога ќе ја доби пакет ,ве молиме да направи видео, дека кога ќе го отворите пакет.Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир не е со истиот конектор кабел како слика на интернет!Па ве Молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
6. ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број.)
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Кредитна Картичка , Paypal , и така натаму
Превозот :
Ние Брод на Светот
Со цел да се обезбеди дека корисниците можат нормално да се инсталира на употребата на нашите производи
Пред пратката, ние ќе ги детектира овој производ
Повеќето предмети ќе брод во рок од 2-4business денови на плаќање примени.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.благодарам многу
Ние сигурно ќе ве остават Позитивен Фидбек откако испорака е потврдено
.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.
Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!(Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање. (Ако постои било каква штета во транзит, можете да го испратите ова видео како доказ за спорот. Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.
Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас пред да се плати. Секој екран е тестиран пред превозот и 100% работи;Поправка/Замена на стари, скршени, испукана,оштетени погрешни допир.

Декларираните карактеристики

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
QVK
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
мајкл 907895

Поврзани производи