CustomTye-Умре Муслин свадба backdrops фотографија,памучна крпа фотографија позадини за фото студио божиќ семејството F5201
Ново - 5 %

CustomTye-Умре Муслин свадба backdrops фотографија,памучна крпа фотографија позадини за фото студио божиќ семејството F5201

Залиха
DEN 3744.00
DEN 3557.00
Износот:

Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема за продажба!!!!!!!!!
Custom Tye-Умре Муслин свадба backdrops фотографија,памучна крпа фотографија позадини за фото студио божиќ семејството F5201
Функција : се Направени од издржлив муслин материјал Големина : ( може да се прилагоди ) 100% памук за да го апсорбира светлина и помогне да се елиминира одраз Сосема лесна; направени од едно парче на материја Машина перат; овозможи 5-8% за намалување Crimped по должината на рабовите за да се спречи солзи Светлина-тежина Лесно да се свитка Спектар на избор за вас
Пакување : секој px во ПП торба Specialy,имаме многу големини како што е подолу,pls остави порака кога ќе треба .
Ние имаме многу & многу дизајни тука(проверете како што е подолу ) , ако имаат интерес во секој еден , само пишете ни кој модел ти треба кога ќе го поставите цел ,тогаш можеме да ги направи како по ваше барање :
Специјален дизајн :
Повеќе бои за да изберете :
Топло внимание : 1, Бидејќи секоја позадина е бојата со рака, па на бои и сликата може да се разликува малку од делот прикажан во галерија слика. 2,Позадина во боја може да се фаќа за исклучување малку време се користи како резултат на рака слика процес. Не се мијат или хемиско чистење на овие backdrops. 3,За 10'x20' не-обичен backdrops, на сликата прикажани покажува на врвот половина од позадина во повеќето случаи. Остатокот од позадина е подот капка која е насликан во појавување помеша бојата на остатокот од позадина.

Декларираните карактеристики

Големина (мм):
3x4m, 3x5m, 3x6m
Стил:
Стариот Мајстор
Пакет:
Yes
Бренд Име:
FOTOKEEN
Материјал:
Муслин
Број На Модел На:
F5201
Тип:
Tye-умре Позадина
Големина:
Може да се прилагоди
Е Прилагодена:
Yes

Поврзани производи