ZOEBER светла Dragon Ball Z Кристал Keychain аниме Цртан филм Кристал сјајна Топка cosplay топката Led Keyrings автомобил keychains копче синџир
Ново - 15 %

ZOEBER светла Dragon Ball Z Кристал Keychain аниме Цртан филм Кристал сјајна Топка cosplay топката Led Keyrings автомобил keychains

Залиха
DEN 139.20
DEN 119.00
Износот:


ZOEBER светла Dragon Ball Z Кристал Keychain аниме Цртан филм Кристал сјајна Топка cosplay топката Led Keyrings автомобил keychains копче синџир
предмети опис:
1.СИТЕ предмети се светлината со различни бои
2.СИТЕ предмети со кутијата ,најдобро за подарок
3.Предмети е поубав од сликата , поради што е тешко да се фотографирате со светлина
4.Ве молиме да го избере најдобриот на превозот, ако ви треба да ја прими наскоро
5.добредојдовте на пад на превозот

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
цртан филм keychain
Обликотшема:
Слика
Бренд Име:
zoeber
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Функција:
Аниме стил
Цртан филм:
dragon ball
Стил:
светла

Поврзани производи