Моден Накит Сребро Кристал Pendant Ѓердан За Жените Пет Ред Кристал Керамички Круг Синџир Кристал Накит
Ново - 48 %

Моден Накит Сребро Кристал Pendant Ѓердан За Жените Пет Ред Кристал Керамички Круг Синџир Кристал Накит

Залиха
DEN 527.52
DEN 274.00
Износот:

Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи. Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет со конкурентна цена имаме нови пристигнувања секоја недела. Имаме нашата фабрика се наоѓа во Foshan Градот, Guangdong Провинција, Кина.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Ви благодариме!
1.Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како нашиот опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати фотографии до нас.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, Тоа ќе биде ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Добредојде за да имаат проверка и нарачки. Ние ќе ви одговори реално наскоро и направи нашата најдобро за вас! Ви благодариме !
. За било какви причини не сте задоволни со цел, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.
Нарачки ќе бидат испорачани во 1-7days по плаќање во готово.Боја : Црна Функција : Топла Продажба новиот дизајн Црна,како слика Позлата : Позлатен Сребрен Материјал : Керамички Големина : 13 мм*10мм Нето Тежина : 5 g прстени за жените Пакување : Одликува со елегантна подарок кутија Испорака Датум : 1-7 дена за Испорака : Бесплатна
Сите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот.
Канада
$60-$200,Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex Прстени за жени
Европски земји/
Азија/
Австралија/Нов Зеланд/
Африкански земји
keramik прстен
>$200, Слободни DHL/Fed Ex Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи).
Дестинација
Бесплатен Превозот политика
Сад
керамички прстен
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Руската Федерација
$50-$300,Слободни e Packet
>$300, Слободни EMS
Сингапур
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express. За било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, добредојдовте да не контактирате со Преку е-Маил, Trademanager или да ни остават пораки во вашата нарачка. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.
Почитувани купувачи, ние сме одговорни за цел додека не го добие тоа, се гарантира вашиот нула ризик купување искуство тука.Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе. Луѓе од целиот свет како и нашите производи многу. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација .
Почитувани купувачот , откако ја прими стоката, ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте usimmediately. Многу благодарам!
JFY специјализирани во хип хоп накит дизајн и производство. Испрати јасна слика и да го покаже на нас проблем. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
puberhiphop
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
CP0012
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
13mm*10мм
Функција:
Будилникот
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Парична казна или Моден:
Моден
Тежина:
5g
Пол:
Жените
должина на ѓердан:
40cm
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
13mm*10мм
Материјал:
Кристал Керамички и Нерѓосувачки Челик
Производи име:
Керамички Necklacve
е-прилагодена:
Yes
Превозот начин:
ChinaPost ,DHL,UPS-от,Fedex,AliExpress Стандард за Испорака

Поврзани производи