2017 Гроздобер Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Diy Часовници Reloj Де Споредено Акрилик Ѕид Налепници Кварц Види Дневна Соба Horloge Murale
Ново - 49 %

2017 Гроздобер Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Diy Часовници Reloj Де Споредено Акрилик Ѕид Налепници Кварц Види Дневна Соба Horloge

Залиха
DEN 815.04
DEN 416.00
Износот:

2016 година гроздобер ѕиден часовник модерен дизајн diy часовници reloj де споредено акрилик ѕид налепници кварц види дневна соба horloge murale Купувачот Внимание : нашиот производ површината имаат заштитна фолија ве молиме да го отстраните по инсталацијата ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви помогне да
Ние нудиме бесплатен превозот. Ако не падне на превозот, се чувствуваат слободни да се направи нарачки во секое време во нашата продавница. Сите предмети се во парк. Ние работиме за време на празниците. Нашата цена е најмногу competitave во целата мрежа. Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да се направи големи нарачки. *100% сосема Нов * батерија : АА батерии (Не се вклучени) * материјал : акрилик * дебелина : 2mm * Боја : siliver злато црвено и црно огледало * Примена Големина : 25cm X30cm US $ 17.90 /парче US $ 17.90 /парче US $ 17.90 /парче US $ 17.90 /парче US $ 17.90 /парче US $ 17.84-20.90 /парче US $ 9.87-9.90 /set US $ 17.74-18.50 /парче

Декларираните карактеристики

Тип:
Ѕидни Часовници
Дијаметар:
25cm
Должина:
300mm
Motivity Тип:
Кварц
Применливи Сместување:
дневна соба
Ширина:
25cm
Комбинација:
Ги одделува
Обликот:
Геометриски
Дисплеј Тип:
Игла
Стил:
Модерна
Форма:
Единствен Лик
Материјал:
Акрилик
Тежина:
300g
Шема:
Уште живот
Број На Модел На:
A-040
Бренд Име:
joid'art
Тело Материјал:
Акрилик
Функција:
акрилик огледало
Ѕиден Часовник Тип:
2mm
акрилик огледало:
огледало црна. Бела
is_customized:
Yes

Поврзани производи