Нов луксузен жена црн прстен пурпурна кристал женски боја прстен личност шарм накит
Ново - 30 %

Нов луксузен жена црн прстен пурпурна кристал женски боја прстен личност шарм накит

Залиха
DEN 139.20
DEN 97.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Метална боја:
Црна
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Обликотшема:
Лице
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Број На Модел На:
ај-б
Стил:
Класичен
Површината Ширина:
12mm
Повод:
Ангажирање
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Бренд Име:
HANZHOWEEL
Материјал:
Метал
Функција:
Фитнес Тракер
Функција:
Алергија
Производ Во Боја:
Сребро.
Производ материјал:
925 Sterling silver
Квалитетот на производот:
Здравствена заштита, заштита на животната средина
Производот е погоден за:
Девојчето, подарок
Гем спецификации:
5-10

Поврзани производи