9H 0.26 Калено Стакло Филм Експлозија Доказ Екран Заштитник За Sony Xperia E3 E4 E4G E5 М2 М4 М5 C3 C4 C5 T2 T3 + Чистење на Комплет
Ново - 22 %

9H 0.26 Калено Стакло Филм Експлозија Доказ Екран Заштитник За Sony Xperia E3 E4 E4G E5 М2 М4 М5 C3 C4 C5 T2 T3 + Чистење на

Залиха
DEN 210.24
DEN 164.00
Износот:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
9 H 0.26 Калено Стакло Филм Експлозија Доказ Екран Заштитник За Sony Xperia E3 E4 E4 G E5 М2 М4 М5 C3 C4 C5 T2 T3 + Чистење на Комплет

Декларираните карактеристики

Материјал:
2 парчиња, 1 buc
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
mksup
Големина:
for Sony-Ericsson xpreia hoesje Sony-Ericsson Kaso 1 pcs aksesuar posi
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
дизајн:
Симпатична
Карактеристики:
за Ис Soni Залив csse Sony xperia celular hoesje Ис Xperi
Употреба:
за песната Ис fundas carcasa Soni Soni balr celular Xperi xperia
Обликот:
за xpeia Experia Мобилни movil Experia xpreia celular capinhas Xpera x
Најчестиот Вид:
за Ис xperia школка estuche Experia xperia Мобилен etui Ис Xperi
Оригинал или Не:
за Ис Soni Залив csse Sony xperia celular hoesje Ис Xperi
Тип:
за Sony-Ericsson песна carcasa Sony-Ericsson girly 2 парчиња etui aksesuar
Карактеристики:
Калено Стакло За Sony-Ericsson(Sony-Ericsson) Телефон
Модел 1:
За Sony Xperia E3 D2203 Двојна D2212 ca
Модел 2:
За Sony Xperia E4 E2104 E2105 E4 Двојна E2115 E2124 случај
Модел 3:
За Sony Xperia E4 на ПРИМЕР E2033 E2003 случај
Модел 4:
За Sony Xperia E5 F3311 М4 Аква Двојна E2303 E2333 E2353 случај
Модел 5:
За Sony Xperia М5 E5603 E5606 E5653 E5633 E5643 E5663 случај
Модел 6:
За Sony Xperia М2 Аква E3 C3 Двојна D2502 D2533 случај
модел 7:
За SONY Xperia T3 M50W D5102 D5103 D5106 случај
модел 8:
За Sony Xperia T2 Ултра Двојна D5322 D5303 XM50h D2302 D2303 D2305
модел 9:
За Sony E5303 C4 ДВОЈНА C5 Ултра Двојна E5553 E5506 E5533 М2 S50H случај

Поврзани производи