Жените Молив Здолништа 2017 Есен Зима Домот Секси Високи Половината Здолниште Гроздобер Дами Канцеларија Формално Шарени Печати Здолниште Плус Големина
Ново - 15 %

Жените Молив Здолништа 2017 Есен Зима Домот Секси Високи Половината Здолниште Гроздобер Дами Канцеларија Формално Шарени Печати

Залиха
DEN 934.56
DEN 794.00
Износот:

modname=ckeditor
Големина на Половината Хип Должина S 62-69cm 78-85cm 65cm М 65-72cm 81-88cm 65cm L 68-75см 84-91cm 66cm XL 71-78cm 87-94cm 66cm 2 XL 74-81cm 90-97cm 67cm 3 XL 77-84cm 93-100cm 67cm 4 XL 80-87cm 96-103cm 68cm 5 XL 83-90cm 99-106cm 68cm
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење.
2. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
01230
Бренд Име:
SexMKL
Силуета:
Молив
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Формално
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Материјал:
Полиестер

Поврзани производи