3 Метри Затворен FM Dipole Антена 26 core чист бакар Антенски-HD Радио 75 Ohm Коаксијален Т форма за Стерео аудио засилувач
Ново - 5 %

3 Метри Затворен FM Dipole Антена 26 core чист бакар Антенски-HD Радио 75 Ohm Коаксијален Т форма за Стерео аудио засилувач

Залиха
DEN 619.20
DEN 588.00
Износот:

1. Кабел должина е 3 M( 26 core чист бакар ) 2 . Т форма 3. Ја подобрува FM& кино стерео прием 4. Пакет се вклучени : 1 PC антена

Декларираните карактеристики

Bluetooth:
No
WIFI:
No
Функција:
Никој
Тип:
FM
Стил:
Tabletop
Пакет:
No
Бренд Име:
KNONEWIN

Поврзани производи