Убава Дијамант Раководител 12 Бонбони Боја Gelpen Висок Квалитет на Боја Пенкало Училиште/Канцеларија Боја Paintimg Марк Гел Пенкало Девојка е Тенка Gelpen
Ново - 29 %

Убава Дијамант Раководител 12 Бонбони Боја Gelpen Висок Квалитет на Боја Пенкало Училиште/Канцеларија Боја Paintimg Марк Гел

Залиха
DEN 362.88
DEN 258.00
Износот:


Убава Дијамант Раководител 12 Бонбони Боја Gelpen Висок Квалитет на Боја Пенкало Училиште/Канцеларија Боја Paintimg Марк Гел Пенкало Девојка е Тенка Gelpen
Количина : 1 Lot =12piece
Материјал : Пластика
Мастило : 0.5 mm, црна
Големина : 17cm
Тежина : 10g/pc
Дизајн : како на сликата
Пакет : Лабава
Pls љубезно се напомене дека ние ќе го испрати на боја по случаен избор, ако не ви се допаѓа било која боја pls љубезно ни остави msg, ние ќе ви испратиме боја како што сака. Ви благодариме.
Внимание Ве Молам ! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Експрес веб-сајт
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Услови за Продажба
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Само треба на слики и примероци.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот

Декларираните карактеристики

Тип:
гел пенкало
Број На Модел На:
Дијамант Gelpen
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Бренд Име:
ruixiang
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
пенкало во боја:
12 Боја Дијамант Gelpen
Мастило Боја:
12 бои
дизајн:
Дијамант Gelpen
Мастило Големина:
0.5 mm
Материјал:
Пластични+Дијамант
пенкало големина:
Должина 15CM
Тежина:
12g/pc
КОЛИЧИНА:
12pcs/многу
Функција:
Гел пенкало/Промоција Пенкало/Подароци

Поврзани производи