Гроздобер Флип Стојат СТП Кожен Паричник Случај За Xiaomi Mi 6 Плус 5S Mi5sPlus Redmi Забелешка 1/2/3/3S/4X 4 5A Max Max2 Redmi Про Микс

Гроздобер Флип Стојат СТП Кожен Паричник Случај За Xiaomi Mi 6 Плус 5S Mi5sPlus Redmi Забелешка 1/2/3/3S/4X 4 5A Max Max2 Redmi

Залиха
DEN 327.84
Износот:


забелешка 4, забелешка 4 случај, покривање на забелешка 4, случај за Samsung галакси забелешка 4, случај за Samsung галакси 4, случај за галакси забелешка 4, маска за Samsung галакси забелешка 4, забелешка 4 прекривачот, забелешка 4 додатоци
Висок Квалитет На Гроздобер Флип Стојат Кожа Случај Покритие За Xiaomi Телефон Луксузни Телефон Торба W/ Кредитна Картичка
Карактеристики : 5 Бои : црна, длабоко кафена, светло кафеава, розова и светло розова Квалитет синтетички кожа со обоени гума случај на Кредитна картичка и пари слотови со печат мода логото Прецизни cutouts да пристапите до сите порти и копчето Уживаат во рацете бесплатно гледање со стојат funciton Еден бесплатен црна рака на рака
Пакет се вклучени : 1 x Флип Случај Додаток само, телефонот не се вклучени
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager за повеќе попусти, ако сакате да купите повеќе, ви благодариме.
Слики за Xiaomi Mi Забелешка 2
Слики за Xiaomi Mi Забелешка 1
Слики за Xiaomi Mi 5s Плус
Слики за Redmi Забелешка 4
Слики за Redmi Забелешка 3/3 про
Слики за Redmi Забелешка 2
Слики за Redmi Забелешка 1
Слики за Redmi Про
Слики за xiaomi Redmi 4
Слики за xiaomi Redmi 3/3 S
Слика за xiaomi Redmi 2
Слика за xiaomi Redmi 1
Слики за xiaomi mi5 м5
Слики за xiaomi M4s
Слики за xiaomi M4c

Декларираните карактеристики

Материјал:
дизајн:
Бизнис,Обична,Гроздобер
Големина:
for xiaomi phone
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми 5S Плус,Redmi 5A,Redmi Забелешка,Redmi Ујп,Мвр Забелешка 2,Мвр Max 2,Redmi 5,Ми Max,Ми 6,Redmi Забелешка 5A,Ми се МЕША,Redmi Забелешка 4,Ми Забелешка 3,Redmi 4, Redmi Забелешка 3,Redmi 3s,Redmi Забелешка 4X,Ми 5S
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Паричникот Флип Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
XBXcase
боја:
Црна, кафеава, розова
Пад на превозот:
Поддршка
Пакет:
ПП торба
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Состојба:
100% Сосема нов Висок Квалитет
дизајн:
Обична
Материјал:
Синтетички Кожа
Стил:
Walet folio случај
Стил 2:
Бизнис ретро случај

Поврзани производи