Моден kraft срце облик на 1200PCS/Многу Печатени надБлагодарамНалепница Labels Лепило Налепници DIY За Подарок/Кутија/подарок/плик
Ново - 10 %

Моден kraft срце облик на 1200PCS/Многу Печатени надБлагодарамНалепница Labels Лепило Налепници DIY За Подарок/Кутија/подарок/плик

Залиха
DEN 576.00
DEN 518.00
Износот:


Материјал : само лепило
Големина : 3.1*2.3 см
КОЛИЧИНА : 1200 PCS/Многу
Забелешка : цената само за нашите акции,ако треба прилагодено на вашето лого,треба да додадете дополнителни трошоци.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Објектот Дијаметар:
3.1cm
Објектот Должина:
3.1cm
Објектот Тежина:
0.01g
Објектот Ширина:
2.3cm
Производ Карактеристики:
Самолепливи
Објектот Висина:
2.3cm
Број На Модел На:
F-T5200

Поврзани производи