STRF6168 SZIP-5 Оригинални и Нови

STRF6168 SZIP-5 Оригинални и Нови

Залиха
DEN 120.00
Износот:


♦ Поради акции статус и временската зона разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
♦ Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне.
♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
♦ Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
♦ Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ве молиме да оставите добар фидбек до нас ,и да даде пет ѕвездички.
♦ На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
♦ Ја испорача стоката на нашите клиенти со брзина и прецизност. Со Зачувам, вашата кредитна картичка детали никогаш не се изложени. Па вашите повратни информации е од исклучително значење за нас .
Повратни информации
♦ Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
Гаранција
♦.
♦ Ние само брод да се потврди цел адреси.
Контактирајте со нас
♦ Ако постои незадоволство со нашиот производ или услуга,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви даде правилно решение.Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет на possiblely. Дали довербата нашиот квалитет, а не се сомневам во нашата цена.
Ви благодариме за вашата поддршка, се надевам дека секој може да има пријатен бизнис патување во нашата продавница, и добредојде следниот пат!. Песна вашата нарачка во која било фаза на испорака онлајн и се чувствуваат сигурни дека плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе се потврди приемот на вашата нарачка.
♦ Доколку купите повеќе количина или повеќе делови , можете да контактирате со нас,и ние може да ви даде поголем попуст.
♦ Ние се потпираме на нашата репутација и клиентите задоволство да се успее.
♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам.
♦ Сите нови чипови, ако постои било каква квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на satisfcatory решение откако ќе го провери тоа . Вредноста на стоката и цената на тоа е соодветно.
Испорака
♦ Наредби обработени навремено по плаќање на проверка . Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор. Ако ви се задоволни со нашите производи и услуги .Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате,а ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми .
Детали За Производот
Број на модел : STRF6168 Пакет / Случај : SZIP-5
Состојба : Нова
Плаќање
♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Говорникот Активни Компоненти
Бренд Име:
jiaxinhengye
Број На Модел На:
Други
Пакет:
No
Материјал:
Други
Број На Модел На:
STRF6168
Состојба:
Нови

Поврзани производи