38 парчиња/кутија Среќен Роденден мини хартија налепница пакет DIY дневник декорација налепница албум scrapbooking
Ново - 25 %

38 парчиња/кутија Среќен Роденден мини хартија налепница пакет DIY дневник декорација налепница албум scrapbooking

Залиха
DEN 57.12
DEN 43.00
Износот:


Многу = 1 кутија =38 компјутери
Материјал : Хартија
Големина : 4 * 4cm
Боја : 38 бои
Пакет : 38 x хартија налепница

Декларираните карактеристики

Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
&

Поврзани производи