АРКТИКОТ СВЕТЛИНА Зима Момчиња Девојчиња Водоотпорен Отворен Мека лушпа Кампување Јакна Деца Руно Спорт носат Windproof Пешачење Грб
Ново - 21 %

АРКТИКОТ СВЕТЛИНА Зима Момчиња Девојчиња Водоотпорен Отворен Мека лушпа Кампување Јакна Деца Руно Спорт носат Windproof Пешачење

Залиха
DEN 1379.52
DEN 1090.00
Износот:

Зимски Момчиња Девојчиња Водоотпорен Отворен Softshell Јакни Деца Руно Sportwear Кампување Windproof Пешачење Грб Големина на Табелата во cm,1cm=0.394 во,1in=2.54 см,обично постои 1-2cm толеранција.

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Функција:
Топлинска,Antistatic,Windproof
Бренд Име:
АРКТИКОТ СВЕТЛИНА
Пол:
Момчиња
Обвивка Материјал:
Полиестер
Тежина:
460
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Отворено Јакна Тип:
Softshell
Материјал Технологија:
WINDSTOPPER SOFTSHELL
Материјал:
Полиестер
Пол:
Момчиња, Девојки
НЕМА.:
QW009
Ткаенина Тип:
Сатенски
Јака:
Маскирани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Моден
Големина:
XS.S.M.L.XL.XXL
Отворено Јакна Тип:
Softshell

Поврзани производи