304 од не ' Рѓосувачки Челик Стакло, Кристал Шарм, Фацетирани, Рамни Круг, Мешана Боја, 14x10x7mm, Дупка: 2,5 mm
Ново - 28 %

304 од не ' Рѓосувачки Челик Стакло, Кристал Шарм, Фацетирани, Рамни Круг, Мешана Боја, 14x10x7mm, Дупка: 2,5 mm

Залиха
DEN 1543.68
DEN 1112.00
Износот:


304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Стакло, Кристал Шарм, Фацетирани, Рамни Круг, Мешана Боја
Големина : за 10мм широк, 14mm долго, 7mm дебели, дупка : 2,5 mm.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
STAS-G082-M
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура,Ниту Еден
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Стакло
Метална боја:
Не ' рѓосувачки челик боја
боја:
мешана боја
Обликот:
станот круг
фацетирани:
фацетирани
единица:
50pcs

Поврзани производи