8*18mm Морков Пластични Копчето backhole многу Микс 100 компјутери PT105
Ново - 10 %

8*18mm Морков Пластични Копчето backhole многу Микс 100 компјутери PT105

Залиха
DEN 143.52
DEN 129.00
Износот:


Големина : 8*18mm околу
Боја : комбинација како слика
Количина : 100pcs ( секоја боја количина е случаен не просек )

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Обликот:
овална
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Декорација:
Монистра
Бренд Име:
Edelweiss
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
8*18mm
Стил:
Месо тело
Техника:
Опфатени

Поврзани производи