Фибоначи Класичен Мажи Жени Капи Војска Кадетската Воена Капи Патрола Капи Рамен Врвот Шапка
Ново - 10 %

Фибоначи Класичен Мажи Жени Капи Војска Кадетската Воена Капи Патрола Капи Рамен Врвот Шапка

Залиха
DEN 408.00
DEN 367.00
Износот:


Фибоначи Класичен Мажи Жени Капи Војска Кадетската Воена Капи Патрола Капи Рамен Врвот Шапка

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Воена Капи
Број На Модел На:
J20170006
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Фибоначи
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Топ Тип:
Станот
Големина:
55-57cm

Поврзани производи